Usługi

Reklama Programmatic, data-driven marketing,
analityka internetowa, wdrożenia technologii.

Poznaj nasze usługi

Reklama Programmatic

Połączenie działania algorytmów oraz ludzkich kompetencji i wieloletniego doświadczenia to gwarancja skuteczności w nowoczesnej reklamie. Machine learning, brand safety, big data, performance, itd., każde z tych modnych ostatnio pojęć ujęte osobno nic nie znaczy. Dopiero ich umiejętne wykorzystanie przynosi wymierne efekty biznesowe.

W Programmatic łączymy je wszystkie na poziomie strategii, planowania oraz realizacji oferując najwyższą skuteczność prowadzonych działań.

Prorgrammatic Section

Data-driven Marketing

Programmatic Buying daje największe możliwości precyzyjnego dotarcia do grup docelowych – większe niż w innych mediach oraz modelach zakupu. Szeroki wachlarz dostępnej powierzchni, adekwatny content, dane o użytkownikach oraz ich zachowaniach pozwalają docierać do właściwej osoby we właściwym momencie. To, o czym często się zapomina, to właściwy komunikat i dopasowana kreacja.

Dopiero połączenie tych wszystkich elementów umożliwia realizację wyśrubowanych celów. Programmatic Agency łączy wszystkie elementy tej układanki – powierzchnię, dane, kreację oraz zaawansowaną analitykę.

Prorgrammatic Section

Analityka internetowa

Wszystkie nasze działania opieramy o dane. Dlatego tak wielką uwagę przywiązujemy do ich analizy – w kontekście mediowym, ale przede wszystkim w kontekście biznesowym. W oparciu o informacje o biznesie klienta, efektywności poszczególnych kanałów, grupach celowych i strategiach mediowych dokonujemy rekomendacji, które spełniają założenia biznesowe klientów oraz wspierają realizację przyjętych KPI.

Prorgrammatic Section

Wdrożenia technologii

Jeśli w Twojej organizacji brakuje specjalistów oraz zasobów niezbędnych do wdrożenia technologii zakupowych – DSP Adserwera, to zrobimy to dla Ciebie. Dokonujemy pełnej analizy potrzeb klienta oraz dobieramy najbardziej odpowiednio narzędzia, które mają realizować cele w sposób maksymalnie efektywny, tj. nie generując jednocześnie niepotrzebnych kosztów.

Prorgrammatic Section

Paid Social

Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Komunikację opieramy na wyróżnikach marki, staramy się „wejść w skórę” odbiorców i trafić w ich potrzeby. Pomagamy w określeniu grup docelowych, dotarciu do potencjalnych klientów i realizacji celów naszych klientów.

Uświadamiamy klientów, że kampanie reklamowe na Facebooku mają niestandardowe możliwości targetowania. Czy wiecie, że możemy dotrzeć do osób, które niebawem obchodzą urodziny i np. przekazać im urodzinowy kod rabatowy? Albo do osób pracujących na konkretnym stanowisku? Wychodzimy poza schematy i każdą kampanię planujemy zgodnie z potrzebami klientów.

Prorgrammatic Section

Reklama SEM

Dzięki naszemu doświadczeniu, prowadzimy zaawansowane kampanie Google Ads za pomocą wszystkich dostępnych narzędzi. Poznając Państwa zapotrzebowanie, poznajemy również Wasz produkt. Stały monitoring i analiza pozwala nam na ciągłą optymalizację oraz sukcesywne dążenie do założonych celów. Nasze kampanie to nie tylko krótka współpraca – to wspólnie przemyślany mediaplan. Dlatego tworząc kampanie SEM dbamy o to, aby osiągnąć najbardziej zadowalające Państwa efekty. Dzięki temu, tworzymy silną wartość kampanii, których efekt będzie solidny, i przewyższający Państwa oczekiwania.

Prorgrammatic Section
Loading...
Loading...
Loading...