Mapa RTB w Polsce

Jednym z najczęściej pokazywanych na prezentacjach slajdów jest mapa rynku, na przykład taka. Niestety zwykle takie mapy są mało czytelne i mało użyteczne w Polsce (bardzo dużo film, większość z nich nieobecna w Polsce). I z tych też powodów, oraz dla podsumowania kilku miesięcy istnienia bloga, przygotowałem własną wersję, ale przy pewnych ograniczeniach i założeniach:

  • tylko RTB i firmy bezpośrednio związane
  • mapa dotyczy  polskiego rynku, to znaczy znalazły się na niej firmy, które u nas działają, mają biura lub przynajmniej dostarczają technologię polskim firmom

Rynek RTB (nawet w Polsce) zmienia się bardzo dynamicznie. Co oznacza, że możecie mieć uwagi do przedstawionego na załączonej mapie obrazu naszego rynku. Jeżeli tak – piszcie w komentarzach albo adres e-mail.

UPDATE: po drobnych zmianach, korektach i dostosowaniach mapka w wersji 1.1 jest już dostępna. Jeżeli ktoś pobrał wersję poprzednią albo nie chce w zamian za pobranie odwdzięczyć się postem na FB – to link bezpośredni jest tutaj. A jeżeli chcesz pobrać i przy okazji napisać o tym na FB lub LinkedIn – mapka do pobrania stąd.

Przeczytaj również:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *